MADE in USA
PET PRODUCTS OF CHAMPIONS. THE BEST FOR ALL BREEDS. 
  Nabídka produktů pro psy a kočky    Objednat produkty    Z D E
  Ceníky
  Distributoři v České republice
  e-mail

Produkty pro psy a kočky, šampony, kondicionéry, atd.

PROTEIN LANOLIN -  pěstící šampon, nedráždí oči. Dodává srsti zdravý lesk. PROTEIN LANOLIN šampon je zvláště jemný přípravek, který zároveň pěstí a myje. Nedráždí a neodstraňuje přírodní oleje z pokožky a srsti. Zjasňuje všechny barvy srsti a dodává jí bělavý třpyt. Obsah lanolinu zabraňuje vysoušení. Obsažené proteiny jsou lehce vstřebatelné a dodávají srsti objem a lesk. Srst je po vysušení hladká, nezacuchaná a dobře se dále upravuje. Je vhodný zvláště pro poškozenou srst. Potlačuje pachy, vyznačuje se  pH vyvážeností, dobře se po aplikaci smývá. Dodává svěží vůni. Šampon lze bezpečně užít i pro štěňata a koťata. Koncentrát 1 : 4.
ULTRA BLACK - šampon zvýrazňující černou barvu, nedráždí oči. Zintenzivňuje černé, modré a tmavé odstíny srsti. Ultra Black šampon je vysoce kvalitní  přípravek vyrobený na bázi kokosového oleje obohaceného o proteiny, vyvinutý speciálně pro zvýraznění černé, uhlově černé, modré a dalších tmavých odstínů srsti. Je nedráždivý, nevyvolává slzení očí. Speciální složky dodávají srsti brilantní perleťový lesk. Po použití je srst čistá, hladká, lze ji snadno dále upravovat. Proteiny obsažené v tomto jemném šamponu  dodávají srsti zdravý vzhled a objem, zabraňují vysoušení. Šampon  vytváří bohatou pěnu, má neutrální pH, zabraňuje zmatnění, zacuchávání a vypadávání srsti. Dodává srsti svěží vůni čistoty. Koncentrát 1:4.
SUPER WHITE - šampon pro zesvětlení srsti, nedráždí oči. Vyběluje, rozjasňuje,  působí jako kondicionér. Super White šampon je vysoce kvalitní přípravek vyrobený na bázi kokosového oleje obohaceného o proteiny, vyvinutý speciálně pro bílé a světlé odstíny srsti. Je nedráždivý, nevyvolává slzení očí. Speciální  zesvětlující a zjasňující složky dodávají srsti brilantní perleťový lesk. Po použití je srst čistá, hladká, lze ji snadno dále upravovat. Proteiny obsažené v tomto jemném šamponu  oživují srst a dodávají jí objem, zároveň zabraňují vysoušení.  Šampon vytváří bohatou pěnu, má neutrální pH, neodbarvuje, zabraňuje zmatnění, zacuchávání a vypadávání srsti. Dodává srsti svěží vůni čistoty. Koncentrát 1: 4.

BRONZE LUSTRE - šampon pro zvýraznění hnědé barvy, nedráždí oči. Zintenzivňuje všechny odstíny světlehnědé, červené a hnědé srsti. Bronze Lustre šampon je vysoce kvalitní přípravek vyrobený na bázi kokosového oleje obohaceného o proteiny, vyvinutý speciálně pro všechny odstíny hnědé srsti počínaje světle hnědou až po hnědou a červenou. Je nedráždivý, nevyvolává slzení očí. Speciální zesvětlující a zjasňující složky dodávají srsti brilantní perleťový lesk. Po použití je srst čistá, hladká, lze ji snadno dále upravovat. Proteiny obsažené v tomto jemném šamponu oživují srst a dodávají jí objem, zároveň zabraňují vysoušení. Šampon vytváří bohatou pěnu, má neutrální pH, neodbarvuje, zabraňuje zmatnění, zacuchávání a vypadávání srsti. Dodává srsti svěží vůni čistoty. Koncentrát 1:4.

HARSH COAT šampon pro strukturální vzhled srsti hrubosrstých plemen, nedráždí oči. Pro získání ostré srsti. Harsh Coat strukturální šampon je přípravek, který nedráždí oči ani pokožku vyvinutý speciálně pro dosažení přirozeně strukturálního a suchého vzhledu srsti hrubosrstých plemen. Tento špičkový přípravek obsahuje kosmetické přísady, které jemně, ale důkladně myjí a zároveň účinkují jako deodorant a kondicionér. Dodává srsti objem a drsnost bez vysušení nebo poškození. Zjasňuje všechny odstíny srsti a dodává jí bělavý třpyt. Bohatě pění, má neutrální pH, zabraňuje zmatnění a zacuchávání  srsti. Po důkladném spláchnutí dodává srsti svěží vůni čistoty. Koncentrát 1: 4.
FLEA+TICK SHAMPOO - protein-lanolinový šampon s přírodním insekticidem pyrethin, který s vysokou účinností hubí blechy, klíšťata a vši. Neodmašťuje pokožku. Lze použít pro štěňata i koťata. Koncentrát 1:5.
SUPER CREAM - kondicionér, proti zacuchávání srsti, antistatický, zvlhčuje pokožku. Super Cream Coat Conditioner Concentrate, krémový koncentrovaný kondicionér pro srst. Špičkový přípravek vyrobený na olejovém základě pro srst a pokožku. Krém obohacený o olej z pšeničných klíčků, proteiny, vitamin E a další kosmetické složky přispívající k dobré kondici srsti a pokožky. Kondicionér působí okamžitě - je nepostradatelným pomocníkem při ošetření suché, poškozené srsti. Zvlhčuje pokožku a zabraňuje jejímu vysoušení a svrbění. Usnadňuje česání za mokra i za sucha. Po použití je srst lesklá ve špičkové výstavní kondici, nepůsobí mastným dojmem. Přípravek je nedráždivý, antistatický, pH vyvážený na úroveň přirozené kyselosti pokožky. Vymývá se BIO-GROOM šampony.
SILK -  krémový kondicionér - koncentrát s heřmánkovým extraktem. Dodává srsti lesk a hladkost. Obsahuje heřmánkový výtažek. Dodává srsti objem a plnost, pružnost a texturu. Zvlhčuje narušenou srst, odstraňuje zcuchaniny, dobře se splachuje. Po použití usnadňuje další úpravu srsti. Vhodný pro všechny barvy srsti včetně bílé. Antistatický, pH neutrální, bioodbouratelný, svěže vonící.  Koncentrát 1:4.
COAT POLISH - spray, dodává srsti lesk a odstraňuje zacuchání srsti, zvýrazňuje všechny barvy, antistatický, nemastí. Tato formula byla vyvinuta speciálně pro dosažení bohaté, zdravé a lesklé srsti pro výstavy a soutěže. Zvýrazňuje všechny přirozené barvy a uchovává srst zvířat déle upravenou. Odpuzuje prach a nečistotu, slouží jako prevence proti skvrnám. Rozčesává zacuchanou srst, po aplikaci přípravku je lesklá, dobře se upravuje. Přípravek není mastný, nelepí, je bezpečný pro použití za mokra i za sucha.
MINK OILnorkový olej. Okamžitý lesk a ochrana proti nepříznivým účinkům slunečního záření. Dodává lesk, působí jako kondicionér a filtr proti slunci, obsahuje vitamin E. Působí komplexně na srst a pokožku - poškození vysušením, vyblednutím a lámavostí. Podporuje zdravý růst srsti, po použití usnadňuje další úpravu, dodává výstavní kondici. Nelepí, nemastí, neobsahuje aerosol. Zvláště vhodný pro matnou  vysušenou srst.
VITA OIL -  vstřebatelný olejový koncentrát. Poskytuje srsti výživu a ochranu proti vnějším vlivům. Obohacen o obilné klíčky, lanolinový olej, vitamin E. Působí jako prevence proti zacuchání srsti a pomáhá oživit narušenou srst, zvlhčuje pokožku. Neobsahuje alkohol ani silikon. Nemá vliv na přirozenou barvu srsti. Je antistatický. Ředí se 3-4 lžíce Vita Oil s 3,8 litru teplé vody.

ANTI-STAT - bez alkoholu. Zabraňuje „létání“ srsti. Dodává jí přirozený, hladký vzhled a usnadňuje její úpravu. ANTI-STAT byl vyvinut specielně pro odstranění statického náboje , který vzniká na srsti po šamponování, sušení a česání. Zvláštní pěstící složky obsažené v přípravku dodávají srsti přirozený, hedvábný vzhled a usnadňují kartáčování a česání. ANTI-STAT je nelepivý, netoxický a nedráždivý pro oči nebo pokožku. Nemá vliv na přirozenou barvu a strukturu srsti.

SPRAY SET - texturizér, dodává srsti pevnost a texturu, zachovává přirozený vzhled srsti. Spray Set je určen zvláště pro plemena, u kterých je požadována pevná textura srsti. Tento rychle schnoucí přípravek do každého počasí dodává srsti pevnost a texturu, nemastí, nelepí. Pevnost srsti udrží i ve velmi vlhkém počasí. Lehce se češe za mokra i za sucha bez vypadávání srsti. Dodává srsti lesk a vyjímečnou hladkost. Přípravek je antistatický a udržuje přirozenou vlhkost srsti. Nezanechává skvrny , snadno se smývá. Neobsahuje lak, nepoškozuje srst. Netoxický, nedráždivý a bezpečný.
SUPER FOAM - pěstící pěna. Tento pěnový přípravek je obohacen lanolinem, dodává srsti na objemu, po použití je srst plná a dobře se upravuje. Vhodná pro všechna plemena. Nelepí a nemastí srst. Umožňuje česání a kartáčování jak za sucha, tak za mokra. Neobsahuje lak ani jiné nežádoucí chemikálie, jako je např. aerosol.

MAGIC WHITE - bělí a čistí. Vyběluje žluté skvrny. Zintenzivňuje bílou barvu. Čistí a dodává srsti objem. MAGIC WHITE je jemný a zářivý křídový spray. Byl vyvinut pro zdůraznění bílé barvy, zakrytí nažloutlých skvrn a dodává srsti objem. MAGIC WHITE lze použít jako suchý šampon pro bílé a světlé psy a kočky v případě, kdy mytí za mokra není praktické. Po aplikaci je srst čistá se svěží vůní. Jeho použití nedráždí pokožku, neznečišťuje životní prostředí.

MAGIC BLACK - zvýrazňovač barvy, zintenzivňuje černou barvu, překrývá skvrny, nedostatečné vybarvení a vady barvy srsti. MAGIC BLACK je unikátní, sytě černý křídový spray, neznečišťuje životní prostředí. Je určen speciálně pro zintenzivnění černé barvy, zakrývá skvrny, nedostatky a vady  ve vybarvení. MAGIC BLACK rychle schne a zůstává v srsti. Nevyčesává se, ani se nesmývá vodou, ale lehce se vymývá BIO-GROOM šampony. Výborně se hodí pro dlouhosrstá i krátkosrstá plemena, nelepí se, nedráždí, má svěží vůni čistoty.
PRO WHITE - pudr pro úpravu srsti - hladká / hrubá srst. Tento pudr je určen pro dosažení jemné, měkké a velmi lesklé srsti. Čistí, dodává texturu, působí jako deodorant. Dobře se vyčesává, po použití je srst dobře upravená, nematuje srst. Vstřebává přebytek vlhkosti a mastnoty. Vhodný pro odstranění znečištění srsti močí. Použitelný pro všechny barvy srsti a všechny druhy plemen. Neobsahuje abrasivní ani zdraví škodlivé příměsi. Netoxický, nedráždivý, bezpečný. Zdůrazňuje barvu a přirozenou krásu srsti.

STAIN FREE - hyloalergenní přípravek pro ošetření skvrn pod očima - krycí krém. Tento přípravek okamžitě potlačí skvrny od slz a nedokonalosti ve vybarvení na bílé srsti. Zakryje vady a přitom zachovává přirozený vzhled srsti. Opakovaným použitím lze dosáhnout postupného zesvětlení skvrn. Krém zároveň působí jako ochrana proti zabarvení slzami. Přípravek je neparfémovaný, vyroben je z přírodních látek. Dodává se v kelímku s aplikátorem - hřeben / kartáček.

EAR CARE - čistí uši a odstraňuje ušní maz. Tento přípravek obsahující kyselinu boritou a salicilovou důkladně čistí ušní kanálky psů a koček. Rozpouští ušní maz jedinou aplikací. Je jemný, nezanechává lepivé nebo mastné zbytky. Působí jako prevence proti ušním onemocněním. Doporučuje se použití před nebo po koupání, plavání nebo lovu.
EAR FRESH -  astringentní pudr do uší. Tento přípravek pomáhá udržet uši suché, potlačuje zápach, pokud jeho příčinou nejsou paraziti nebo choroba. Obsahuje kyselinu boritou a má zvláštní vlastnost, že odstraňuje chlupy z ušních kanálků psa. Dodává se s aplikačním dispensorem.
SURE CLOT STYPTIC POWDER - speciálně vyvinutý recept, který pomáhá zastavit krvácení při zastřihávání drápů, kupírování ocasů, krácení zobáků ptáků a drobných řezech.